CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

czym się zajmujemy

jesteśmy wiodącą firmą dostarczającą platformę do tworzenia aplikacji mobilnych, ale również specjalizujemy się w następujących dziedzinach

strony www

Twoja strona powinna się poprawnie wyświetlać nie tylko na komputerze ale także na tabletach i smartfonach. Tworzymy więc takie, które wyglądają świetnie na każdym urządzeniu.

tworzenie grafiki

Dzięki naszej filozofii projektowania na zamówienie jesteśmy agencją, która pomoże rozwinąć Państwa działalność dzięki strategicznemu myśleniu i nieszablonowym projektom.

reklama w internecie

Jesteśmy specjalistami SEO, PPC, Social Media, Tworzenia stron www, Reklamy w sieci i tworzenia baz klientów email. Potwierdzają to nasze projekty oraz statystyki.

zarządzanie Facebook'iem

Nasz zespół Facebook Development koncentruje się na pozyskiwaniu klientów i negocjacji z nimi, ocenie działania i pomocy w realizowaniu strategicznych celów firmy.

E- Commerce sklepy online

Jeśli szukasz najlepszych rozwiązań dla Twojego sklepu internetowego to dobrze trafiłeś. Nasz zespół pomoże Ci nie tylko w wyborze platformy E-commerce, ale również nauczy Cię jak nią zarządzać i obsługiwać przyszłe zamówienia.

kampanie reklamowe

Kampanie reklamowe dostosowywane są do przyszłych odbiorców. Dlatego też nasze kampanie social media (reklama, banery itp) skierowane są do szczegółowo dobranych grup odbiorców, dzięki czemu docieramy tylko do zainteresowanych podmiotów.

LEGENDA

  • kampanie reklamowe
  • SEO
  • reklama internetowa
  • strony www
  • aplikacje mobilne

jesteś zainteresowany naszymi dodatkowymi usługami?

skontaktuj się z nami

statystyki i ciekawostki

25000+

LINI KODU W TYM MIESIĄCU

150+

ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW

45+

APLIKACJI MOBILNYCH W 2016

180+

OCEN I OPINII

PRACUJ Z NAMI

zrobimy wszystko aby zrealizować nasz kolejny najlepszy projekt!

Like our page

5894

You tube

841

Follow Us

25374

PINTREST Us

3841

Circle Us

3841
TOP